MİSİAD MERSİN
  0324 502 21 23       bilgi@misiadmersin.org
misiad

MİSİAD NEDİR?

 • Derneğin Adı: “Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği” dir.
 • Kısa adı ”MİSİAD” dır.
 • Derneğin merkezi Ankara’dır.
 • MİSİAD, emeğin sömürülmediği bir dünyayı arzu ettiğini söylemekle kalmayan, bunu şahsi iş hayatına uygulayan inanmış insanların yeni adresidir. MİSİAD, inanmış gönüllerin gönül seferberliğine başladığı yerdir.

HORSE CLUB HISTORY

Donec maecenas ac. Elementum risus elementum in habitasse, wisi at egestas ac sollicitudin posuere, non tortor. Enim erat. Semper etiam auctor urna pretium, suspendisse a urna a, id in vivamus nulla pede suscipit.

 • A perfect theme for Equestrian
 • Use this theme for your good business
 • Easy editable list, write you own words
 • Perfection makes it better

Donec maecenas ac. Elementum risus elementum in habitasse, wisi at egestas ac sollicitudin posuere, non tortor. Enim erat. Semper etiam auctor urna pretium, suspendisse a urna a, id in vivamus nulla pede suscipit.

a2

MİSİAD TANITIM FİLMİ

MİSYONUMUZ

 1. Asil Türk milletinin canı pahasına kurduğu bu vatan, kanımız kadar kutsaldır. Hiçbir şeye feda edilemez
 2.  Bütün iktisat mesaimizden yegâne amaç memleketi yükseltmek gayesidir.
 3.  Mukaddesatlarımız her türlü ticaretin üstündedir.
 4.  Yüce Türk devletinin bekası ve âli menfaatleri çalışmalarımızın sebebidir.
 5.  Ticaretimizin örfi ahiliktir. Ahilik ilkeleri ilkelerimizdir.

MİSİAD, yukarıdaki 5 ilkesel madde üzerine kurularak inşa edilmiştir. Milli ve Manevi duyarlılıkları gelişmiş Sanayici ve İşadamlarını bir çatı altında toplayarak yeni bir sinerji yaratmak, üyeleri arasında güç birliği sağlayarak ortak çalışma zemini oluşturmak, Ülkemiz ve Dünya da ki İktisadi gelişmeleri hızlı ve doğru şekilde üyeleri ile paylaşmak, ülke menfaatlerine uygun olarak mali ve ekonomik politikaların geliştirilmesin de söz sahibi olmak, ulusal pazar hacmini büyütmek, yurt içi ve yurt dışı da yatırımların gelişmesi ile alakalı yeni politikalar geliştirmek, üyelerinin sorun, öneri ve görüşlerini ilgili mercilere iletmek amacı ile kurulmuştur.

VİZYONUMUZ

MİSİAD, Ahilik ilkelerini baz alarak “Güçlü yerli ekonomi, Güçlü Türkiye” sevdası ile inanmış Sanayici ve İşadamları ile ülke menfaatlerine uygun olarak mali ve ekonomik politikaların geliştirilmesinde söz sahibi olmayı, ekonomik alanda yarınlara çok daha kuvvetli bir Türkiye bırakmak için gönülden çalışmayı esas alır.

WHAT WE OFFER

Besides Fabulous Riding Environment And Free Launch

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.

BEST PRICE

FREE TRANSPORTATION

LATEST EQUIPMENT

RECREATION

OUR TEAM

Riding With The Best

Through re-investment of profits, recruitment of talented professionals and embarking on several joint venture schemes with leading global enterprises, Cassius today offers diverse services to overseas companies. Currently, the Group boasts a substantial turn over and its varied commercial activities have resulted in the Cassius’s recognition as a successful and dynamic regional corporation.

Team
Team
Team